نمونه سوالات استخدامی قالب وردپرس

اقامت اروپا

اقامت اروپا یکی از جذابتیرین و پر طرفدارترین اقامتهای دنیاست. به این دلیل که با گرفتن اقامت یکی از کشورهای اروپایی عضو شنگن میتوان در 26 کشور عضو شنگن در اروپا، کار، زندگی، تجارت، تحصیل کرد و اتومبیل و ملک خرید و حسابهای بانکی داشت.

یعنی همه حق و حقوق قانونی و اجتماعی که یک مقیم اروپا نیاز دارد را داراست.

در حقیقت اقامت یک قاره است و درمان و تحصیل در اروپا رایگان است. یکی از گزینه های مطلوب و پر طرفدار جهت اخذ اقامت اروپا، کشور اسلواکی است. اسلواکی عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن است. پس با کارت اقامت اسلواکی میتوان در 26 کشور حوزه شنگن در اروپا زندگی کرد، کار کرد و تحصیل و باقی حقوق یک مقیم اروپا. اسلواکی بدلیل اینکه در بین کشورهای اروپایی از ضریب مالیات بر در آمد پایین برخوردار است برای افرادی که میخواهد اقامت شنگن داشته باشند گزینه بسیار مناسبی است ضمن اینکه در قیاس با سایر کشورهای اروپایی از قوانین دست و پا گیر و محدود کننده خبری نیست و با هزینه کمتر و سخت گیریهای کمتری نسبت به کشورهای دیگر عضو شنگن میتوان به اقامت اروپا دست یافت.

افرادی که اقامت اروپا را دارند، براحتی میتوانند ویزای توریستی کشور قاره های دیگر را همچون آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا را دریافت نمایند. اقتصاد با ثبات اسلواکی در بین کشورهای اروپایی آن را به مکانی امن جهت سرمایه گذاری با رشد و توجیه اقتصادی بیشتر نسبت به بقیه کشورهای اروپایی تبدیل کرده است.

اقامت اروپا بهترین و بزرگترین فرصت برای افرادی است که میخواهند در زمینه های علمی، بازرگانی، ورزشی و غیره رشد فزاینده داشته باشند. مزایای اقامت اروپا شامل:

  • اقامت خانواده (همسر و فرزندان زیر 18 سال)
  • تحصیل رایگان در حوزه کشورهای اروپا
  • درمان رایگان در کشورهای اروپا
  • اخذ پاسپورت در طی چند سال
  • اخذ آسان ویزای کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان و استرالیا و گواهینامه رانندگی که در کل کشورهای اروپا قابل استفاده است.

در خدمات ما برای افراد واجد الشرایط پیش پرداخت وجود ندارد و همچنین دریافت کارت اقامت قبل از ثبت شرکت صورت میگیرد. آنچه که از سرویسهای ما برخوردار میشوید در کل اتحادیه اروپا بی نظیر بوده و منحصراً توسط تیم متخصص و مجرب مجموعه ما طراحی و ارائه شده است تا در هیچیک از کشورهای اتحادیه اروپا این پکیجهای بدون ریسک و دارای ضمانت کامل اجرایی را دریافت نکنید.

مدیران ایرانی گروه سرمایه گذاری پارس اسلواکی با سابقه ٢۵ ساله در زمینه سرمایه گذاری و مشاوره آن بهمراه متخصصین اروپایی توانسته اند تیم کاملا حرفه ای را تشکیل دهند تا بصورت کاملا تخصصی راهنما و راه گشای اهداف شما باشند. جهت اخذ اقامت اروپا با ما در تماس باشید :

دیدگاهتان را بنویسید